Hopp til hovedinnhold
Hopp til søkeboks
Hopp over båndkommandoer
Logg på

Fysioterapeuter med driftstilskudd

Lisa Gustavsen Endret:20.06.2017 13:12 Emneord (los) Rehabilitering og aktivitet, Forebyggende helsetjenester

Private fysioterapeuter med driftstilskudd i Halden kommune:

InstituttNavnTelefonMailadresseSpesialitetKommentarer

Dyrendal Med.Senter,

Dyrendalsveien 13C, 1778 HALDEN

Tom de Wit91532979

kringsja@halden.net

 

Psyko-motorisk

fysioterapi

 

Fredrikshald Fysioterapi,

Skippergata 6-8,

1767 HALDEN

Monica Børke40096590

naerup@hotmail.com

 

Allmenn fysioterapi

Åpningstider 07.30-15.30

Pasientgrupper/interessefelt: Nevrologi (hjerneslag, Parkinson, MS, m.m.), revmatologi, ortopedi, opptrening.

Halden Fysikalske,

Oscars gate 11,

1776 HALDEN

Stein Petter Eidal

Bjørn Garnevall

69181104

ste-pei@online.no

bjorngarnevall@hotmail.com

Allmenn fysioterapi 

Halden Manuellterapi- klinikk,

Johan Stangs plass 2,

1767 HALDEN

Bjørn-Runar Dahl47248998

bjornrunardahl@gmail.com

 

Manuell-terapi 

Nordsiden Fysioterapi DA,

Repslagergata 21,

1776 HALDEN

Ina van Leeuwen

Kirsten Hauge Hystad

69182106

Leeuwen.ina@gmail.com

johansenkirsten@hotmail.com

 

 

Allmenn

fysioterapi

Åpningstider: 08.00-16.00

Tilgjengelig for rullestol.

Interessefelt Ina: bekkenledds-smerteproblematikk hos gravide og etter fødselen, urin/anallekkasje.

Interessefelt Kirsten: Lungefysioterapi, lymfødembehandling.

 

Skippergata Institutt,

Skippergata 6-8,

1767 HALDEN

 

1.Øivind Østby

2.Lennart Seifert

3.Baard Buckholm

 

4.Tor Erling Bossum

69196969

69196961

69196963

69196965

 

69196966

 

oivindostby@halden.net

lennart@seifert.ac

baard.buckholm@skippergata-institutt.no

tebossum@gmail.com

 

 

 

Manuell-terapeuter

 

 

Allmenn

fysioterapi

 

Sørhalden Fysioterapi,

Sølvgata 20,

1767 HALDEN

Laila Günther

Anoop Chowdhury

Ved Chowdhury

Frode Tjøstolvsen (vikar)

69181810

 

laila@sorhaldenfysio.no

anoop@sorhaldenfysio.no

 

sibuc@halden.net

frode_tj@hotmail.com

Allmenn

fysioterapi

 

Torvet Fysikalske,

Jernbanegata 2,

1767 HALDEN

Nils Brynildsen

69183127

41317421

nils.brynildsen@gmail.com

 

Allmenn fysioterapi 

 





Opprettet: 11.02.2013 08:21

Halden kommune - Postboks 150, 1751 Halden - Storgata 8, 1771 Halden - Telefon 69 17 45 00 - Telefax 69 18 00 58
Org. nr.: 959159092  Ansvarlig redaktør: Karine Engebretsen -
postmottak@halden.kommune.no

Vihar