Hopp til hovedinnhold
Hopp til søkeboks
Hopp over båndkommandoer
Logg på

Tillitsvalgte og HVO

Om enheten

Kontaktinformasjon

Fagfobundet holder til i Tordenskjoldsgate 1.

Kontakinformasjon til Fagforbundet:
Kirsti Brække Myrli - 69 17 49 88/41 47 27 47 - kirsti.braekke.myrli@halden.kommune.no
Bente Helle Quanfouh - 69 17 45 95/95 96 02 10 - bente.helle.quanfouh@halden.kommune.no

Bente Magnussen - 69 17 45 98/95 96 02 10 - bente.magnussen@halden.kommune.no
Sidsel Skaug - 69 17 45 98/95 96 02 10 - sidsel.ronaug.skaug@halden.kommune.no

Toini Johannessen - 69 17 45 95/95 96 02 10  - toini.johannessen@halden.kommune.no

 

Fellesorganisasjon (FO)

Kontaktinformasjon til Fellesorganisasjon:
Kirsti Eng - 69 17 45 44/93 24 31 79 - kirsti.eng@halden.kommune.no


Delta holder til i Tordenskjoldsgate 1.

Kontaktinformasjon til Delta:
Annette Kvitnes Kjølerbakken - 69 17 45 92/40020530 - delta@halden.kommune.no
Hege Bjerkeland - 69 17 45 92/ 94170689

 

Utdanningsforbundet holder til i Tordenskjoldsgate 1.

Kontaktinformasjon til Utdanningsforbundet:
Marita Vallentin Jacobsen - 69 17 49 13 - post@halden.utdanningsforbundet.no
Asle Milde - 69 17 45 97/92 21 93 86 - asle.milde@halden.kommune.no 
Ellen Stigum - 69 17 45 90/93 08 07 92 - post@halden.utdanningsforbundet.no

 

Norsk Sykepleierforbund (NSF) holder til i Tordenskjoldsgate 1.

Kontaktinformasjon til Norsk Sykepleierforbund:
Elisabeth Stø - 69 17 45 96/90 61 22 81

elisabeth.sto@halden.kommune.no

 

Hovedverneombud (HVO) holder til i Tordenskjoldsgate 1.

Kontaktinformasjon til Hovedverneombud:
93 24 40 63 - hovedverneombud@halden.kommune.no

Hovedverneombud: Otto Gøperød

 

Åpningstider

Kontaktpersoner

Halden kommune - Postboks 150, 1751 Halden - Storgata 8, 1771 Halden - Telefon 69 17 45 00 - Telefax 69 18 00 58
Org. nr.: 959159092  Ansvarlig redaktør: Karine Engebretsen -
postmottak@halden.kommune.no

Vihar